تبلیغات
مدرسه خلّاق - دفتر نقاشی جذاب و سرگرم کننده ( با حدود 100 صفحه نقاشی )
از جمله مهمترین و جذاب ترین کارهایی که دانش آموزان در کلاس درس به آن علاقه زیادی نشان می دهند ، کشیدن نقاشی های جذاب و زیبا و یادگیری نقاشی می باشد و مطمئنا برخی از دانش آموزان دارای استعدادهای درخشانی در این زمینه هستند که یکی از راههای شناخت و کشف این استعدادها ، زنگ هنر و یا فرصت های خالی کلاس های درس می باشد که معلم می تواند به روش های مختلف این استعداد را در دانش آموزان پرورش دهد .

نقاشی های کودکانه حس و حال خودشان را دارند و استفاده از طرح های نقاشی فانتزی و کودکانه همه ما را به دوران کودکی خواهد برد و حس شادابی و نشاط به ما دست خواهد داد !

اما آیا کشیدن نقاشی برای ما در کلاس درس و برای دانش آموزان ، کار دشواری است ؟ آیا تا کنون در این زمینه فعالیت حر فه ای نداشته ایم ؟ و آیا برای پرورش استعدادهای دانش آموزان در این زمینه طرح و برنامه خاصی نداریم ؟ آیا زنگ هنر ، دانش آموزان را به حال خودشان رها میکنیم و از آنها می خواهیم تا هر چه دوست دارند نقاشی کنند و یا همان خانه و درخت و کوه و خورشید همیشگی را نقاشی کنند ! ؟

در ادامه مطلب می توانید معرفی بیشتر این دفتر و تصاویر بیشتری از آن را مشاهده نمایید ...

دفتر نقاشی که در پیش روی شماست ، راه گشای معلمان و والدینی هست که به فکر پرورش استعدادهای هنری دانش آموزان و فرزندان خود به بهترین شکل هستند ! شاید باورتان نشود ولی این دفتر نقاشی که حدود 100 صفحه می باشد ، مجموعه ای از بهترین نقاشی ها و طرح های آموزنده نقاشی مناسب برای همه ی سنین ابتدایی و حتی قبل و بعد از آن می باشد و کمک شایانی به معلمان و والدین برای آموزش بهتر نقاشی و رنگ آمیزی به دانش آموزان و فرزندان آنها خواهد کرد .

دفتر نقاشی که تهیه کردم از چهار بخش تشکیل شده است :

1- نقاشی هایی که با وصل کردن اعداد به هم کشیده شده و آنها را رنگ آمیزی میکنند .

2- نقاشی هایی که با پر رنگ کردن خطوط و نقطه چین ها کشیده شده و آنها را رنگ آمیزی می کنند .

3- آموزش مرحله به مرحله کشیدن برخی نقاشی های بسیار زیبا بصورت آسان .

4- رنگ آمیزی نقاشی های فانتزی بسیار جذاب .

نکته مهمی که در این طرح ها وجود دارد این است که شما می توانید هم آن را بصورت دفتر چاپ کرده و به دانش آموز یا فرزندان خود بدهید تا از آن استفاده کنند و هم می توانید از طرح های آن استفاده کرده و با کشیدن بر روی تابلو از دانش آموزان بخواهید تا آن را مرحله به مرحله و با هدایت شما نقاشی و رنگ آمیزی نمایند .

مهمتر از همه این است که کتابهای نقاشی که بنده در کتابفروشی ها دیده ام اکثرا در یکی از این موضوعات بوده و نقاشی های کمی را شامل می شوند ، به فرض در یک کتاب فقط حدود 10 نقاشی و با یک موضوع تقریبا مشابه وجود دارد ! و از هزینه های جدید آنها هم حتما اطلاع دارید ! در صورتی که این دفتر از تنوع موضوعی و تعداد مناسب نقاشی ( حدود 100 طرح ) برخوردار می باشد .

زنگ هنر و وقت های اضافه کلاس خود را جذاب تر و آموزنده تر کنید !

من برای دانش آموزان کلاس خودم همین دفتر رو بصورت سیاه و سفیدچاپ کردم و کیفیتش خیلی خوبه ... خوشحالی و اشتیاق بچه ها رو هم که در تصاویر زیر می بینید ! برای جلد هم میشه از کاغذ مقوایی رنگی (مثلا سبز) مثل چیزی که در تصاویر زیر می بینید استفاده کنید

امیدوارم که این دفتر نقاشی برای کلاس شما و فرزندان شما هم مفید واقع شود ...

 

لینک دانلود دفتر نقاشی

لطفا شما هم نظرتون رو بگید ، ممنون میشم ...

موفق ، سلامت و شادکام باشید ...

راهنمایی برای دوستانی که در کار با کامپیوتر  مبتدی هستند : دوستانی که این دفتر رو دانلود می کنند لازم هست که برنامه های WinRar و Adobe Reader رو روی سیستمشون نصب داشته باشند که البته معمولا روی همه سیستم ها نصب میکنن ... برنامه WinRar  برای اینکه فایل دفتر  نقاشی رو که دانلود کردید اونو از حالت فشرده خارج کنید و برنامه Adobe Reader برای اینکه بتونید دفتر رو مشاهده کرده و از اون پرینت بگیرید .

 

 

نمایش نظرات 1 تا 30

کدام یک از این نرم افزارها برای تولید یک محتوای الکترونیکی کامل ، با در نظر گرفتن تمام جوانب ، مناسب تر است ؟ هر چند برای تولید یک محتوای کامل از چند نرم افزار استفاده می شود،اما قصد ما از این نظرسنجی معرفی مناسب ترین نرم افزارهای تولیدمحتوا،از نظر شماست.
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :