تبلیغات
مدرسه خلّاق - ساخت زیباترین گالری های تصاویر شما با برنامه Fortop Album Creator

شغل شما چیه ؟

آموزگار ؟ دبیر ؟ استاد دانشگاه ؟ مدیر ؟ معاون ؟ دانشجو ؟ دانش آموز ؟

از کار با نرم افزارهای کامپیوتر چقدر سر در میارید ؟ خیلی زیاد ؟ زیاد ؟ کم ؟

به توانایی های خودتون در خلق کارهای زیبا ایمان داشته باشید ! و اینو امتحان کنید ! ( هم برای تازه کارها خوبه و هم برای حر فه ای ها )

بله با ساده ترین و راحت ترین شکل ممکن عکس های مورد نظر خودتونو فقط در سه مرحله و به زیبایی تمام و در قالبهای مختلف ، به دیگران نشون بدین .

اگه معلم هستی عکس دانش آموزان رو ، اگه مدیری گزارش های تصویری برای ارسال به اداره ، اگه دانشجو یا دانش آموزی برای ارائه تصاویر پروژتون ، اگه پدر یا مادری عکسهای فرزندان گل و عزیزتون رو با این برنامه بصورت یه کلیپ تصویری بسیار بسیار زیبا با قالبهای فوق العاده و با قرار دادن یه موسیقی زیبا ، تهیه کنید و سلیقه زیبای خودتون رو در ساخت آلبوم های تصویری قشنگ به دیگران ثابت کرده و یه یادگاری دیجیتالی برای خودتون و یا دیگران به اشتراک بزارید ...

هنوزم شک دارید که این برنامه بدردتون میخوره یا نه ؟ !  مطمئنا شما هم مثل من دوست خواهید داشت تا برای عزیزانتون گالری های تصاویر زیبا بسازید و برایشان به نمایش بزارید .

پس برای اینکه مطمئن بشید ، این نمونه رو که با تصاویر پر خاطره ای از دانش آموزان عزیزم چند سال پیش با همین برنامه و به سادگی تمام درست کردم دانلود کنید ( حجم حدود 6 مگابایت )

راستی یادتون نره که برای تولید محتوا هم استفاده از این برنامه کمک شایانی به شما خواهد کرد ( در اصل گالری های تهیه شده با این برنامه رو میشه در یه آتوران زیبا هم استفاده کرد )

برای دانلود خود نرم افزار Fortop Album Creator  به همراه یه آموزش ساده از این برنامه اینجا کلیک کنید ( حجم  18 مگابایت )

موفقیت شما آرزوی قلبی ماست

منبع : www.Moralschool.Mihanblog.com

 

 


کدام یک از این نرم افزارها برای تولید یک محتوای الکترونیکی کامل ، با در نظر گرفتن تمام جوانب ، مناسب تر است ؟ هر چند برای تولید یک محتوای کامل از چند نرم افزار استفاده می شود،اما قصد ما از این نظرسنجی معرفی مناسب ترین نرم افزارهای تولیدمحتوا،از نظر شماست.
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :