تبلیغات
مدرسه خلّاق - معرفی کتاب مرداد ماه
معرفی کتاب مرداد ماه :

نام کتاب : بهترین قصه ها برای بهترین بچه ها (1)
نویسنده : فاطمه صفاری آشتیانی
انتشارات : یاس بهشت
قیمت کتاب : 6000 تومان

با سلام و عرض ادب به اطلاع می رساند که پیرو تماس برخی والدین محترم مبنی بر اینکه کتاب این ماه بصورت یکجا توسط بنده تهیه شود و والدینی که تقاضای تهیه این کتاب برای فرزندشان را دارند هزینه کتاب را به حسابم واریز کنند ، بدینوسیله هم کتاب این ماه را معرفی و هم اعلام میکنم که والدین متقاضی تهیه کتاب توسط بنده ، درخواست خود را حداکثر تا روز جمعه 25 تیر ماه حتما از طریق پیامک اعلام و مبلغ :
6000 تومان
را به حساب شماره :
6037991857620318
بانک ملی
بنام امیر قاسمی راد
واریز نمایند .
والدین محترمی که خودشان قصد تهیه کتاب را دارند ، میتوانند از طریق تماس با شماره های انتشارات ، و یا از کتابفروشی های سطح شهر برای خرید اقدام کنند .

بدیهی است که فقط به تعداد افرادی که تقاضای خود را از طریق پیامک اعلام می کنند کتاب تهیه خواهد شد .

ضمنا پیشنهاد بنده این است که مقدار تخفیفی که به تهیه کتابها تعلق میگیرد برای پذیرایی جلسات این طرح مطالعاتی که برگزار می گردد استفاده شود و البته کسانی که با این پیشنهاد موافق نیستند میتوانند به بنده اعلام کنند تا مقدار تخفیف گرفته شده به آنها برگشت داده شود .

شماره تماس انتشارات :
02166484667
02166481458
09123203225
آدرس فروشگاه اینترنتی انتشارات :
Yasebehesht.ir


یادآوری می شود که جلسه روز سی ام ( 30 تیر ماه ) از ساعت 7 تا 8:30 عصر صرفا با حضور خود دانش آموزان در همان مکان حسینیه ثارالله برگزار خواهد شد . و البته بچه ها میتوانند در نماز جماعت مغرب و عشاء نیز شرکت نمایند .
* دانش آموزان عزیز کتابهای قصه های پیامبران و داستان های مثنوی را در جلسه به همراه خود بیاورند و در صورت تمایل برای بیان یکی از داستان های این کتابها ، در جلسه ، آمادگی لازم را داشته باشند .

با تشکر فراوان - امیر قاسمی راد
آموزگار پایه چهارم دبستان گلستان

www.moralschool.mihanblog.com

بدلیل اینکه همه والدین محترم در گروه های واتساپ و تلگرام عضو نیستند لطفا به والدینی که می شناسید اطلاع دهید .

 


کدام یک از این نرم افزارها برای تولید یک محتوای الکترونیکی کامل ، با در نظر گرفتن تمام جوانب ، مناسب تر است ؟ هر چند برای تولید یک محتوای کامل از چند نرم افزار استفاده می شود،اما قصد ما از این نظرسنجی معرفی مناسب ترین نرم افزارهای تولیدمحتوا،از نظر شماست.
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :